sobota, 18 maja, 2024
Moda i Uroda

Zima – idealna pora roku na depilację laserem

Jeśli chcesz latem cieszyć się idealnie gładkimi nogami i komfortem związanym z brakiem konieczności uciążliwych zabiegów depilacyjnych różnych partii ciała, zdecyduj się na depilację laserową. Co ważne, jest to dzisiaj jedyny sposób, by włosów pozbyć się raz na zawsze. Wykorzystanie lasera Lightsheer desire pozwoli zlikwidować owłosienie i zachować gładką skórę już na zawsze.

Dlaczego właśnie zimą poleca się zabiegi laserowe Lightsheer desire. Przede wszystkim należy mieć na uwadze, że aby całkowicie pozbyć się niechcianych włosków, należy przystąpić do realizacji co najmniej kilku zabiegów (najczęściej 3-5) w równych odstępach czasu (średnio co 3-4 tygodnie). Latem nie ma więc czasu na to, by czekać na pełne efekty, bo podczas upałów i wakacyjnego relaksu już chcemy się nimi cieszyć. Okazuje się również, że depilowana laserem strefa ciała nie może być wystawiana na działanie promieni słonecznych. Słońce może przyczynić się do powstania niekorzystnych przebarwień skóry. Takie strefy jak nogi czy wąsik powinny zdecydowanie być depilowane laserem jesienią albo zimą. Okolice bikini czy pach możemy depilować zaś bez względu na porę roku.

A jak wygląda zabieg z wykorzystaniem lasera Lightsheer desire? Głowica specjalnego urządzenia przykładana jest do skóry. Z głowicy wydzielane są wiązki laserowego światła, które wnikają w głąb, docierając aż do cebulki włoska. Laser niszczy melaninę, czyli główny barwnik włosów. To właśnie dlatego z każdym kolejnym zabiegiem włosy są widoczne coraz mniej, aż wreszcie znikają całkowicie. I co najważniejsze, nie odrastają już nigdy więcej. Aby podtrzymać efekty depilacji laserowej, zaleca się wykonanie zabiegu przypominającego, raz w roku.

Depilację laserem można bez obaw stosować na różnych częściach ciała, nawet tych najbardziej delikatnych. Najczęściej włoski usuwa się z nóg, okolic bikini oraz pach. Co ciekawe, z lasera korzystają też coraz częściej mężczyźni, którzy usuwają włosy na klatce piersiowej czy plecach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *