czwartek, 25 lipca, 2024
Dom i Ogród

Podwarszawskie miejscowości coraz bardziej doceniane

Czy wiesz, że coraz więcej mieszkańców Warszawy decyduje się opuścić to miasto i zamieszkać na przedmieściach? Wpływ na to ma nie tylko pandemia koronawirusa, która mocno dała „w kość” lokatorom blokowisk. Okazuje się, że podwarszawskie lokalizacje cieszą się uznaniem ze względu na optymalny komfort codziennego funkcjonowania i świetną infrastrukturę.

Gdzie wyprowadzają się Warszawiacy i jakie inwestycje są ich celem? Najczęściej jest to rynek pierwotny, a więc całkowicie nowe domy. Łomianki czy inna podwarszawska miejscowość jest typowa dla tego rodzaju zabudowań. Popularnością cieszą się również bliźniaki. Łomianki znowu wiodą tutaj prym. Spore zainteresowanie nowi nabywcy nieruchomości wykazują w zakresie kupowania mieszkań w zabudowie szeregowej. Takie są tanie, kosztują nie więcej niż mieszkanie w Warszawie, a jednak stanowią doskonałą namiastkę wolnostojącej nieruchomości.

Gdzie najczęściej wyprowadzają się mieszkańcy stolicy? Szukają bliskości miasta i wszelkich wygód, ale jednocześnie chcą cieszyć się ciszą, spokojem i bliskością łona natury. Wszystko to znajdują we wspomnianych już Łomiankach, ale też w Ząbkach, Markach, Zielonce, Kobyłce, Piasecznie czy Józefosławiu. Niesłabnącą popularnością cieszy się też Otwock i Józefów, prężnie rozwija się za to Słupno oraz Legionowo. Jak widać, miejsc jest wiele i można wybierać je zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *